Pokazy Taneczne

Występy taneczne, bez względu na ich kontekst i sam rodzaj wydarzenia, zawsze cieszą się zainteresowaniem publiczności. Pokazy taneczne są bowiem rodzajem sztuki, która jest jednak na tyle elastyczna i uniwersalna, że nadaje się do zastosowania w każdych warunkach i przy praktycznie każdym wydarzeniu.

Organizacja Pokazów Tanecznych

Organizacja pokazów tanecznych jest naszą pasją. Jako Grupa Artystyczno – Akrobatyczna tworzymy profesjonalne show taneczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Nasza agencja taneczna to pasjonaci sztuki, wśród których znajdą państwo wykwalifikowanych tancerzy oraz laureatów znanych telewizyjnych programów. Produkcja pokazów tanecznych to dla na nas nie tylko praca zawodowa, ale też prawdziwe powołanie i sposób na życie.

Nasze osiągnięcia

Takie podejście do zawodu pozwala nam na każdorazowe wkładanie olbrzymiej energii i pasji w wydarzenie, które tworzymy. Przygotujemy eventy pod kątem życzeń klienta i jego oczekiwań, ale na każdym etapie jesteśmy w stanie służyć radą, pomysłem oraz postarać się wnieść swój wkład w wydarzenie. Olbrzymim atutem jest nasze wieloletnie doświadczenie. Nieskromnie możemy przyznać, że zorganizowaliśmy wiele pokazów tanecznych, powiększając nieustannie grono zadowolonych klientów. Cieszymy się, że obdarzają nas Państwo zaufaniem, że wciąż podejmują Państwo z nami kolejne współprace w ramach tworzenia niepowtarzalnych pokazów tanecznych. Potrafimy też podejść do każdego zlecenia indywidualnie. Nie dopadła i gwarantujemy, że nigdy nie dopadnie nas rutyna. Bez względu na rodzaj wydarzenia, włożymy w jego organizacje całą pasję, doświadczenie, zaangażowanie i oczywiście niezbędne kwalifikacje. Jesteśmy w stanie nie tylko przygotować odpowiedni, dopasowany do państwa potrzeb pokaz tańca, ale też pomóc, jeśli chcą państwo samodzielnie zorganizować występ taneczny. Świadczymy tu pomoc w postaci konsultacji na każdym etapie. Możemy również partycypować w wybranych przez klienta fragmentach.

Referencje

W poczet naszych referencji zaliczyć możemy uczestnictwo w największych, muzycznych wydarzeniach w kraju – koncertach gwiazd muzyki polskiej i zagranicznej, wydarzeniach telewizyjnych, cieszących się największą popularnością i oglądalnością. Byliśmy częścią wydarzenie Dance Show, Jackson Show czy Alice in Wonderland. Wspieraliśmy też wybory Miss Polonia. Współpracujemy także z Andrzejem Starowiczem, który jest choreografem tanecznym i dyrektorem artystycznym naszej agencji. Andrzej Starowicz współpracował z telewizją TVN Oraz Polsatem. Jego wiedza pozwala nam stworzyć całkowicie profesjonalne pokazy, gdzie nie ma miejsca na niedociągnięcia i prowizoryczne rozwiązania. Gwarancją jakości wydarzeń przygotowywanych przez Andrzeja Starowicza jest jego współpraca z Paulą Marciniak, Gosią Andrzejewicz czy też Kimberly Cole oraz Michałem Wiśniewskim. Wszystkie zrealizowane przez Andrzeja Starowicza choreografie taneczne otrzymały rekomendacje. Opieka najlepszych na rynku choreografów to gwarancja naszego profesjonalizmu, ale też możliwość wykorzystania ich olbrzymiego doświadczenia. Dzięki nim i wielu występom nie obawiamy się nawet największych wyzwań eventowych, nie przeraża nas praca z kamerą czy licznie zgromadzona publiczność, obserwująca nasze pokazy.

Pokazy multimedialne

Oprócz samych pokazów tanecznych możemy też na indywidualne życzenie i zapotrzebowanie klienta przygotować multimedialny show, gdzie taniec połączony zostaje z odpowiednimi wizualizacjami, co pozwala jeszcze bardziej uatrakcyjnić jakość samego widowiska. Sam pokaz zostanie oczywiście przygotowany w pełni przez naszą grupę, a ostateczny, finalny produkt skonsultowany z klientem. Posiadamy wszelkie niezbędne doświadczenie oraz narzędzia do kreowania, nawet najbardziej odważnych i efektownych występów z użyciem świateł, dźwięku czy obrazu. Na życzenie państwa możemy też przygotować występ tematyczny. Stworzyć lub dobrać odpowiedni scenariusz, gdzie pokaz tańca będzie elementem szerszej narracji czy występu. Jesteśmy pod tym względem elastyczni i gotowi do nowych wyzwań. Jak bowiem wspomnieliśmy na samym początku. Taniec jest naszą wielką pasją !