W światowym show biznesie nie od dziś wiadomo, że show to nie tylko dobra muzyka i profesjonalny wykon, ale także przystająca do nich oprawa. Dlatego też, pracą z artystami zajmują się najlepsi z naszych tancerzy. Koncert klubowy, zamknięty występ dla gości podczas bankietu czy cała trasa koncertowa – żadne z tych wyzwań nie jest nam obce. Zdobywaliśmy doświadczenie podczas pracy z gwiazdami ogólnopolskiego formatu. Żeby koncert był udany, nie wystarczy tylko dobra muzyka. Obecnie ludzie zwracają również uwagę na stronę wizualną całego wydarzenia. Dlatego też zawsze przyda się profesjonalna, wyjątkowa oprawa taneczna na koncerty. Nasza agencja zajmuje się układaniem choreografii dla całego wydarzenia, a także współpracuje z artystami, przygotowując także i ich od strony tanecznej. Odpowiednie zachowanie na scenie, ruchy pasujące do muzyki – oglądający koncert zwracają na to uwagę. Dlatego prowadzimy indywidualne spotkania z wykonawcami, na których mogą oni wypracować swój styl. Oprócz przygotowywania gwiazd  nasze działania skupiają się również na opracowywaniu scenariuszy koncertów o określonym temacie i formie. Jak widać, zakres naszej pracy jest szeroki. Stopień profesjonalizmu wysoki – warto się o tym przekonać na własnej skórze.

Tancerze JDC Agency odnajdują się nie tylko na scenie, ale mają też doświadczenie w pracy z kamerą. Nasi choreografowie zajmują się także opracowaniem ruchu w kadrze na potrzeby reklamy. Na planie współpracowali już zarówno z profesjonalnymi aktorami, jak i ze statystami. Mamy doświadczenie w realizacji wideoklipów oraz sesji motion capture na potrzeby reklamy.

JDC Agency to także kompleksowa oprawa taneczna wydarzeń. Współpracujemy z firmami eventowymi podczas realizacji imprez na terenie całej Polski. Bale sylwestrowe, bankiety, spotkania integracyjne, imprezy plenerowe, a także każdy inny rodzaj eventu to dla nas tematy dobrze znane.

Na życzenie klienta przeprowadzamy animację gości imprezy – jest to na przykład krótka lekcja tańca.

Wymienione atrakcje mogą znakomicie ubogacić każde wydarzenie. Przybędzie na nie z pewnością więcej chętnych, jeśli będą mogli liczyć na ciekawe pokazy taneczne, albo też sami będą mogli się czegoś nauczyć. Nie muszą to być zresztą wielkie wydarzenia – nasza oferta jest aktualna zawsze, kiedy tylko mamy wolny termin. Warto więc zgłaszać się, opisywać swoje oczekiwania – dostosowujemy oprawę taneczną do okazji, a współpraca z firmami eventowymi nauczyła nas już jakie są potrzeby naszych współpracowników, klientów i samych gości.
Oferujemy także pokazy taneczne multivisual – nowatorskie i efektowne, które łączą talent tancerzy z możliwościami, jakie tkwią w nowych technologiach. Przy tego rodzaju wydarzeniach wykorzystuje się wyświetlane w powietrzu dodatki (grafiki, napisy), tworzące wraz z tańcem spójną, zapierającą dech w piersiach całość.

Przygotowujemy też choreografie na zamówienie – realizujemy scenariusze z każdej stylistyki, czy to nawiązujące do danej kultury, czy historii regionu. Uwierzcie, widzieliśmy już dużo, ale jeżeli chcecie nas zaskoczyć, także podejmiemy wyzwanie.

Każdy człowiek – nawet jeśli ma wystąpić krótko przed znajomymi, przygotowuje się wcześniej do takiego występu. Nie powinno więc dziwić, że przy ważnych wydarzeniach i występach nic nie może być dziełem przypadku. Należy odpowiednio wcześniej wszystko zaplanować, by móc to wielokrotnie przećwiczyć i w efekcie osiągnąć sukces. Dlatego właśnie dokładnie planujemy wszystkie powierzone nam zadania, dopasowując je do zamówienia i charakteru imprezy.
Tworzymy unikalne choreografie, które są związane z jakimś przewodnim tematem eventu. A tematy te mogą być naprawdę różne – im ciekawsze, tym lepiej będzie się nam pracować. Przygotowanie profesjonalnej choreografii, którą będzie można podziwiać i która zapada w pamięć, to zawsze wielkie wyzwanie. Wciąż je podejmujemy – zawsze że znakomitym skutkiem. Polecamy więc swoje usługi!