Czym są pokazy taneczne MultiVisual?

MultiVisual Show to pokazy, w których wykorzystuje się rekwizyty wyświetlane w powietrzu w postaci różnorodnych grafik, napisów czy sekwencji kolorów. Rekwizyty te uzupełniają taniec profesjonalnych tancerzy. Multiwizualne pokazy taneczne pozwalają więc na stworzenie innowacyjnego obrazu, gdzie ludzki talent i nowoczesne technologie łączą się w spójną, efektowną całość. Tego typu pokazy są czymś nowym w dziedzinie tańca względem innych, znanych technik. Szokują, robią wrażanie i na długo nie pozwalają o sobie zapomnieć.
Grupa taneczno-artystyczna JDC Agency, w której skład wchodzą wykwalifikowani profesjonaliści i pasjonaci tańca pochodzący z całej Polski, ma w swojej ofercie multimedialne pokazy taneczne z wizualizacjami. Tego typu występami uświetniliśmy szereg koncertów, reklam, wideoklipów oraz innych eventów. Na specjalne zamówienie przygotowujemy także niepowtarzalne choreografie tworzące multivisual show. Każdemu, kto podejmie się współpracy z nami, staramy się udowodnić, że taniec to nie tylko zestaw połączonych ze sobą ruchów, a występ, który może zadbać o atmosferę, a co za tym idzie – przebieg i pomyślność całego wydarzenia.

Tego typu pokazy mogą zostać wykorzystane w trakcie koncertów jako:

Doskonale sprawdzają się także w:

  • klipach (przygotowanie od podstaw),
  • montażu (dodanie efektów do już powstałych klipów)

Najczęstsze zastosowanie mają jednak na różnego rodzaju eventach, począwszy od imprez sylwestrowych, przez bankiety i spotkania integracyjne, aż po imprezy plenerowe. Coraz popularniejsze staje się wykorzystywanie light show w układach choreograficznych. Multiwizualne pokazy taneczne pozwalają połączyć nie tylko taniec i technologie, lecz także włączyć do prezentacji opowieść, historię danego regionu, najważniejsze elementy danej kultury. O wyjątkowości tego typu prezentacji przekonuje nietypowe zestawienie tradycyjnego tańca z nowoczesnymi technologiami. Dzięki temu pokazy taneczne z wykorzystaniem light show tworzą spójną całość, która zachwyca każdego.
Wszystkich zainteresowanych pokazami MultiVisual zachęcamy do kontaktu. Członkowie naszej grupy tanecznej JCD Agency szczegółowo objaśnią Państwu, na czym polega MultiVisual Show, jakie daje efekty i do czego można wykorzystać tę innowacyjną technikę. Zaprezentują także filmy z występów, którymi MultiVisual uświetniło wiele szeroko pojętych artystycznych wydarzeń.

Zapraszamy do zapoznania się ze zrealizowanymi występami multivisual: